Firma nasza jest przedsiębiorstwem specjalizującym się w sferze obrotu towarowego i usług na rzecz ochrony człowieka w miejscu jego pracy. Nadrzędnym celem wszystkich naszych działań jest osiągnięcie maksymalnego zadowolenia naszych klientów. Dążymy do optymalnego spełnienia najostrzejszych wymagań, norm oraz bezpieczeństwa gwarantując użytkownikowi naszych wyrobów maksymalną funkcjonalność i wygodę. Trwałość i estetykę oferowanych przez MILTEX II produktów zapewniają wysokiej jakości materiały i nowoczesne technologie wykorzystywane do ich produkcji. Natomiast gwarancją ich zgodności z obowiązującymi normami są stosowne świadectwa i atesty. Na oferowane towary udzielamy gwarancji zgodnie z wytycznymi producentów. 

 

Elementami działań dla firm przez nas obsługiwanych są:

- wysokiej jakości atestowany towar
- dogodne terminy płatności
- konkurencyjne ceny
- wyeliminowanie kosztów transportu i zaopatrzenia.

 

W ramach dobrej współpracy gwarantujemy ceny, które będą obowiązywać przez cały rok, z możliwością ich zmiany w okolicznościach zaakceptowania przez obie strony.

Pragniemy, aby nasze doświadczenie było gwarancją wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. 

 

BIULETYN

Poznaj nasze nowości oraz unikalne oferty szybciej niż inni

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. OK, zgadzam się.